[Sona Erdi] İdare ve Finans Direktörü Arıyoruz

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi’nin İstanbul’da bulunan ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere İdare ve Finans Direktörü arıyoruz.

Aranan Nitelikler:

  • İnsan haklarına ve Uluslararası Af Örgütü’nün vizyon ve misyonuna bağlılık. 
  • Üst düzey yöneticilik pozisyonunda iyi derecede ve kanıtlanabilir İK ve finans uzmanlığı deneyimi. Direktör veya benzeri bir pozisyonda 3-5 yıl deneyim, tercihen sivil toplum kuruluşunda.
  • Muhasebe ve/veya ERP programları konusunda deneyimli.
  • Güçlü liderlik ve ekip oluşturabilme özelliklerine sahip.
  • Değişim yönetimi, bütçe ve süreç yönetimi deneyimine sahip.
  • İyi derecede İngilizce ve Türkçe, başka bir dil daha biliyor olmak tercih sebebi.

Türkçe ayrıntılı görev tanımı ve aranan nitelikler.

İngilizce ayrıntılı görev tanımı ve aranan nitelikler.

Adayların fotoğrafsız İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini ve İngilizce ve Türkçe niyet mektuplarını konu satırında Ref: AFD2001 referans koduyla [email protected] adresine göndermelerini rica ederiz.

Son başvuru tarihi 15 Eylül 2020, Salı günüdür.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır. Başvurunuz elimize ulaştığında, başvurunuzun tarafımıza ulaştığına dair bir teyit mesajı gönderilecektir.  Görüşme için seçilen az sayıdaki adayla yapılacak olan mülakatlar İngilizce ve Türkçe yapılacak ve gerekirse adayların yazılı görevleri tamamlamaları istenebilecektir. Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Sadece görüşmeye çağrılacak adaylar ile iletişime geçilecektir.

Uluslararası Af Örgütü insan haklarına saygı gösterilmesi, insan hakları ihlallerinin engellenmesi ve bu hakların korunması için çalışan insanların oluşturduğu küresel bir harekettir. Vizyonu, her insanın İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi tarafından kabul edilen insan haklarına ve diğer tüm uluslararası insan hakları standartlarına erişebilmesini sağlamaktır.

Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim, etnik köken, engellilik ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur.