• Duyurular

[SONA ERDİ] Resepsiyon ve sergi etkinliğimiz için tekliflerinizi bekliyoruz.

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi'nin Ankara’da 11-14 Aralık 2017 tarihleri arasında bir gün olmak üzere 19.00-21.00 saatleri arasında gerçekleştirmeyi planladığı resepsiyon ve sergi etkinliği için tekliflerinizi bekliyoruz.

İlgilenenlerin [email protected] adresine konu satırında “Ref: RES1701” kodu ile e-posta göndermesi rica olunur.

Uluslararası Af Örgütü 200’den fazla ülke ve bölgede, 7 milyonu aşkın destekçisi bulunan bir sivil toplum kuruluşudur. Vizyonu, her insanın İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi tarafından kabul edilen insan haklarına ve diğer tüm uluslararası insan hakları standartlarına erişebilmesini sağlamaktır.

Bu yıl 15. yılını dolduran Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi bu bağlamda 100-150 kişinin katılacağı bir resepsiyon ve sergi organize edecektir. Resepsiyonda kokteyl servisi olacaktır. Etkinlik sırasında Türkiye Şubesi'nin kuruluşundan bu yana yürüttüğü kampanyaların büyük boyutta fotoblok görselleri (16 adet) sergilenecektir. Güvenlik ve otopark hizmeti olan mekanlara öncelik verilecektir.

Yukarıda belirtilen ihtiyaçlar için fiyat bilgisini de içeren tekliflerinizi bekliyoruz. Lütfen tekliflerinizi konu satırında “Ref: RES1701” kodu ile [email protected] adresine iletiniz.

Teklif iletimi için son tarih ve saat: 27 KASIM 2017, saat 17:30